FİRMA PROFİLİ

 

 

 

 

USTA SONDAJ; Su sondajı ve Zemin sondajı alanında faaliyet göstermektedir.

Geçen zaman Pek çok Belediye, Muhtarlık, İşyeri, tarım işletmeleri ile talep edilen her yerde su sondajı faaliyetini gerçekleştirmiştir.

Ülkemizin değişik yörelerinde tarımsal kullanım ve içme suyuna yönelik sondajlar yaparak, faaliyetlerine başlayan firmamız yüzlerce su kuyusu açmıştır.

Firmamız kuruluşundan bu güne kadar teknik uzman kadrosunu, sondaj ekip ve ekipmanlarını gelişen teknoloji ile eş güdümlü olarak geliştirmeye devam etmektedir.

Ana faaliyet alanlarımız tarımsal sulama amaçlı su sondajları, içme suyu amaçlı su sondajları inşaat, madencilik ve endüstri sektörü su sondajlarıdır.

Tecrübe ve titizlik gerektiren su kuyuların kazılmasında, teçhizinde ve tespitinde firmamızın tecrübesine, teknik birikimine, ekibine ve makine parkına güvenebilirsiniz.

Yapılacak etüt çalışmalarıyla sondaj çalışmalarına yön vermekte ve müşterilerini her kademede bilgilendirmektedir. İlgili kurumlardan aldığı arama ve kullanma belgeleri ile sondaj çalışmalarında tekniğe ve yasalara uygun kusursuz ve titiz çalışmaları ile faaliyetimize devam ediyoruz.

Her müşterimizi ayrı tutarak, müşteri odaklı çalışmayı benimseyip her müşterinin ihtiyaçlarına göre çözümler üretmeyi amaç edinmiştir. Yurdumuzun yeraltı kaynaklarının en ekonomik şekilde değerlendirilmesine katkıda bulunduğumuz için mutluyuz.


ARA

WHATSAPP